Panele kuchenne szklane


Wykonujemy dowolne panele szklane: naścienne w kuchni, salonie z dowolnym wydrukiem lub lakierowane w dowolnym kolorze RAL tzw Lacobel. Szyby są hartowane i zabezpieczone przed działaniem czynników: temperatury, wilgoci. Jest możliwe podświetlenie paneli na przykład LED.

Panele można montować bezpośrednio do ściany lub za pomocą dytansów, jeżeli jest potrzeba wycinamy otwor na włącznik prądu lub inną przeszkodę o dowolnym kształcie

Panel może pełnić funkcję ochronną lub ozdobną. W celu zapewnienia czystości używamy szkła przeziernego osłaniającego strukturę ściany (np. tapetę, cegłę, mozaikę). Grubość oraz sposób montażu dobieramy indywidualnie.

Polecamy stosowanie paneli z wyrukami UV bezpośrednio na szkle bądź z wykorzystaniem folii. Wydruk jest przygotowywany na podstawie zdjęcia bądź grafik ogólnodostępnych ze stron. Projekt przygotowujemy indywidualnie dla każdego klienta.

Szkło lacobel jest ogólnie stosowanym szkłem panelowym, lecz z uwagi na bezpieczęństwo oraz mniejsze ryzyko pęknięć przy otworowaniach proponujemy Państwu wykonanie paneli szklanych hartowanych malowanych. Stosowane grubości to 6 i 8 mm. Korzystamy z podstawowej palery kolorów RAL. Na życzenie klienta przygotowujemy indywidualną mieszankę koloru wg. NCS.

Loading