Cięcie uszczelek z mikrogumy porowatej – znakowanie uszczelek


Taśmy z gumy mikroporowatej EPDM samoprzylepne

Taśmy z gumy mikroporowatej EPDM samoprzylepne są doskonałym materiałem uszczelniającym. Zamknięto – komórkowa struktura zapewnia izolację przed drganiami, wilgocią, powietrzem i kurzem.

Oferowane wymiary to:

grubość od 1-50mm, szerokość od 5-100mm, długość max. 10mb

Kolor: czarny, biały

Taśmy akustyczne polietylenowe PE samoprzylepne

Taśmy akustyczne polietylenowe PE samoprzylepne są doskonałym izolatorem dźwięku

i spełniają rolę izolacji termicznej. Można je stosować z takimi materiałami jak: beton, cegła, drewno, PCV, stal i są odporne na działanie substancji chemicznych np. olejów, smarów i wosków.

Oferowane wymiary to:

grubość od 1-10mm, szerokość od 10-1000mm, długość max. 10mb

Kolor: antracyt, biały

Znakowanie uszczelek

Ponieważ guma jest materiałem podlegającym obróbce mogą być stosowane we wszystkich branżach, które wykorzystują ten produkt w swojej produkcji. Jednym z przykładów jest znakowanie uszczelek gumowych. Laser pozostawia trwałe znakowanie, które nie ulega zniszczeniu nawet w trudnych warunkach przemysłowych. Istotne oznakowania, symbole czy znaki graficzne nie ulegają wytarciu ani rozmazaniu. Znakowanie gwarantuje pozostawienie czytelnych, precyzyjnych detali nawet na niewielkich powierzchniach, zarówno w linii prostej jak i po obwodzie, co w przypadku kształtu większości uszczelek może mieć kluczowe znaczenie. Dzięki metodzie znakowania każda uszczelka może na stałe uzyskać logo producenta lub numerację, opis przeznaczenia, rozmiar i inne dowolne informacje.

Loading