Cięcie laserem bydgoszcz


Obróbka zadrukowanych materiałów przy użycia lasera
Wyjątkowe formy display’ów POP/POS, szyldów czy reklam świetlnych sprawiają, że produkt końcowy jest ciekawszy i ma większą wartość. Dopiero kreatywne „wykończenie” za pomocą urządzenia do cięcia laserowego pozwala przekształcić zadrukowaną płytę akrylową lub kartkę papieru w gotowy do produkt. Z urządzeniami do cięcia laserem wszystko staje się możliwe, począwszy od cięcia prostych, kwadratowych szyldów reklamowych z Plexiglas®, Perspex®  lub Altuglas®, po cięcie kompleksowych konturów i znaków. Idealne narzędzie dla firm z branży poligrafii i reklamy oraz w przemyśle.

Więcej produktów, więcej usług, większe zyski
Poprzez cięcie laserem konturów zadrukowanych materiałów wysokiej jakości mogą Państwo zdobyć konkurencyjną przewagę. Dzięki korzystaniu z urządzenia do cięcia laserem przy pracach wykończeniowych mogą Państwo zaoferować nowe produkty.

Bezkonkurencyjna obróbka akrylu – obróbka następcza materiału nie jest wymagana
Dzięki czystym krawędziom cięcia przezroczystych materiałów akrylowych wykorzystywanych do produkcji znaków czy displayów, czasochłonne i kosztowne ręczne polerowanie płomieniowe nie jest już dłużej potrzebne. Precyzyjne napędy osiowe i inteligentny przepływ powietrza w laserach do cięcia zapewniają doskonałe rezultaty cięcia. Natomiast dzięki aluminiowym lamelom o niskim współczynniku odbicia efekt końcowy jest zawsze perfekcyjny.

Elastyczność obróbki materiałów i zastosowań
Wiązka laserowa jest uniwersalnym “narzędziem” dla wszystkich geometrii i grubości materiału. Nieważne, czy materiał jest sztywny czy elastyczny, twardy czy miękki – potrzebują Państwa tylko jednego narzędzia do plastiku, drewna, paneli kompozytowych, papieru, folii/filmu, tekstyliów itd.

Łatwa wymiana danych
Po zaimportowaniu danych bezpośrednio z programu graficznego lub oprogramowania CAD jesteśmy gotowi do rozpoczęcia procesu. Szybka i łatwa praca ze wszystkimi popularnymi formatami plików, np. PDF, dwg, dxf, eps, czy ai. jest zagwarantowana.

Niewiarygodna dokładność obróbki papieru
Technologia laserowa pozwala produkować nawet najdrobniejsze geometrie w sposób niezwykle precyzyjny. Ploter do cięcia nie jest w stanie spełnić takich wymogów. Zachwyćcie nowymi opcjami projektowania i wyróżnijcie się na tle konkurencji! Nie tylko cięcie najdelikatniejszych kształtów papierowych, lecz także grawerowanie logo lub zdjęć może przebiegać bez trudu.

Matryce do cięcia nie są już potrzebne
Ponieważ drukowane materiały można wycinać z maksymalną precyzją przy użyciu optycznego system wykrywania, matryce do cięcia nie są już  potrzebne. Laser jest bardziej ekonomiczną alternatywą, zwłaszcza w przypadku małych serii do 1000 elementów. Odpadają przy tym koszty produkcji, konserwacji i przechowywania matryc.