fototapety – druk lateksowy bydgoszcz


Produkujemy dla Państwa fototapety od lat.Przez ten czas rozwijamy naszą ofertę oraz ulepszamy technologie druku. Dziś korzystamy wyłącznie z materiałów ekologicznych, przyjaznych dla środowiska i najlepszych światowych marek. Technologia lateksowa którą drukujemy nasze fototapety to obecnie najlepsza i najbardziej ekologiczna technologia na świecie. Dlatego też nasze fototapety mogą być stosowane w szpitalach, pokojach dziecięcych, restauracjach, hotelach, klubach itp.

Ponadto oferujemy naszym klientom również inne produkty takie jak:

  • naklejki ścienne
  • fototapety na płytach do montażu w kuchni lub łazienkach. Najczęstsze zastosowanie takich płyt to przestrzeń między blatem a szafkami w zabudowach kuchennych. Wydruk jest praktycznie niezniszczalny, ciepłoodporny tak więc idealnie sprawdza się blisko kuchenek gazowych jak i indukcyjnych.Nie ma potrzeby stosowanie drogiej szyby.
  • obrazy na płótnie po dowolny wymiar
  • drukowane szkło również w wersji hartowanej wraz z montażem

Wszystkie fototapety oraz inne produkty mogą być wykonane ze zdjęć własnych klienta lub z zaproponowanych przez nas z banków zdjęć.Warunkiem jest odpowiednia jakość zdjęcia.Aby mieć pewność czy zdjęcie do druku jest wystarczającej jakości wystarczy wysłać do nas maila na nasz adres agencja@vst.pl w treści podać wymiary np. fototapety, a w załączniku dołączyć plik.