Tabliczki i etykiety i tabliczki z alfabetem Braile’a


W związku z nowymi oczekiwaniami firm budżetowych i biznesowych, które coraz bardziej starają się ułatwiać, poruszanie się osób niewidomych w ich obiektach, wprowadziliśmy do swojej oferty tabliczki z drukiem wypukłym w dowolnym kolorze w ty również transparentym – alfabetem Braile’a. Tabliczki wykonujemy z dowolnego materiału: tworzyw, laminatów, metali oraz dowolnym kształcie ciętych w najmniejszych nakładach metodą laserową. Układ graficzny alfabetu brailea jest tworzony przez nas zgodnie z wymogami Polskiego Związku Niewidomych. Druk jest bardzo odporny i wytrzymuje do 10 lat

ROZPORZĄDZENIE MINISTRA ZDROWIA z dnia 20 lutego 2009 r.(Dz.U. Nr 39 poz. 321 z 2009 r.) wprowadziło wymagania dotyczące oznakowania opakowań produktu leczniczego i treści ulotki oraz zakres ich dostępności dla osób niewidomych i słabowidzących.
Zgodnie z tym rozporządzeniem wymogiem staje się umieszczanie na opakowaniu produktów leczniczych informacji w alfabecie Braille’a.

VST agencja reklamowa jest producentem etykiet z napisami w alfabecie Braille’a

Jakość
Uzyskanie wymaganych parametrów w zakresie wypukłości punktu jest podstawowym czynnikiem wpływającym na możliwość certyfikowania druku jako czytelnego dla osób niewidomych i słabowidzących. Posiadany przez nas park maszynowy oraz wieloletnie doświadczenie w zakresie druku wypukłego umożliwia druk alfabetem Braille’a z zachowaniem najwyższej jakości.
Właściwości
Zadruk alfabetem Braille’a może zostać wykonany na różnego rodzaju surowcach i może stanowić uzupełnienie dotychczasowej treści etykiety lub być wykonany na niezależnej etykiecie transparentnej aplikowanej na istniejącą etykietę produktową lub opakowanie.